Veroljub Arsić

Rođen je 28. avgusta 1969. godine u Požarevcu.

Srednju elektro-tehničku školu je završio u Obrazovnom centru „13. oktobar“ u Kostolcu. Od januara 1990. godine imenovan je za direktora DP „EMICK“ Kragujevac, poslovni centar Požarevac. Osnivač je i vlasnik PD DOO“VECKO“ Požarevac od 1992. godine do danas. 

Odlukom Predsedništva SNS od 28. februara 2012, Veroljub Arsić postavljen je za predsednika Okružnog odbora SNS-a za Braničevski okrug. 

Biran je za poslanika u skupštini Srbije, na listi Srpske radikalne stranke, 2003, 2007. i 2008. godine. Septembra 2008. prešao je u poslaničku grupu “Napred Srbijo” koju su osnovali Tomislav Nikolić i Aleksandar Vučić. 
Nakon izbora 2012. godine, izabran je za narodnog poslanika i jedno vreme je obavljao  funkciju šefa poslaničkog kluba SNS-a u Skupštini Srbije. Nakon izbora u martu 2014. godine ponovo postaje narodni poslanik, ali ovoga puta obavlja funkciju zamenika šefa poslaničke grupe SNS.