Ostoja Mijailović

Datum rodjenja: 25. 5. 1979.
Stranka: Srpska napredna stranka | Svi akteri
Mesto:
Datum rodjenja: 25. 5. 1979.
Stranka: Srpska napredna stranka | Svi akteri
Mesto:

Rođen je 25. maja 1979. godine.

Završio je Višu poslovnu školu. Vlasnik je privatnog preduzeća „Bavaria motors“. 

Kao predstavnik Nove Srbije bio je do novembra 2015. član Gradskog veća u Čačku, zadužen za oblast rada malih i srednjih preduzeća.

U novembru 2015. napustio je Novu Srbiju, istupio iz Gradskog veća i prešao u Srpsku naprednu stranku, uz objašnjenje da u tu stranku želi da „donese novu energiju“.

“Bio sam član Nove Srbije 15 godina, a u SNS sam ušao sa namerom da donesem novu energiju. Sada bih voleo da se svi skupimo i da krenemo da radimo za Čačak zajedno. Premijer Vučić ne mora da radi za Čačak, mislim da mi treba da se organizujemo, da mu skinemo teret s leđa i da osmislimo priču kako bi što više mladih Čačana ostalo da živi u gradu – izjavio je Mijailović.”
Blic, 19. 11. 2015. godine

U maju 2015. godine postao je član Upravnog odbora FK „Partizan“.